Меджугор’є + Море

Боснія і Герцоговина, Хорватія 6 днів

Меджугор’є – світова столиця молитви, одна з найвідвідуваніших святинь світу. Там панує особлива атмосфера – віри, любові, спокою й очищення. Меджугор’є справедливо називають місцем, де Небо дозволяє доторкнутися до себе.

Паломництво

та відпочинок на морі

Паломництво – особлива подорож, коли людина відволікається від буденності та рутини з метою заглибитись в себе, очиститись, відчути особливу Божу присутність. Жодна людина, яка побувала в Меджугор’ї, не повертається з поїздки такою, якою їхала туди. Кожен відкриває себе по-іншому, повертається наповненим радістю, силою та з внутрішнім миром у серці. 

Чудовим доповненням є відпочинок у мальовничих місцях на Адріатичному морі Хорватії: Прімоштен та Макарська. Кришталево чиста вода, кращі пляжі Хорватії, цілюще повітря і неймовірні краєвиди чекають на Вас.

1 день

05:00 

Виїзд з України.
Переїзд до Угорщини.

20:00 

Прибуття в Будапешт.
Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (€20).
Нічний переїзд до Хорватії.

2 день

ПРІМОШТЕН

Прибуття у місто Прімоштен.
Вільний день на морі, відпочинок на пляжі.
Прімоштен є одним з найпопулярніших курортів Адріатики, мальовниче місто, оточене сімома маленькими островами. Курорт пропонує гостям з усього світу красиві пейзажі і чисте море. Прекрасна природа курорту і людська праця зробили місто неймовірно мальовничим і затишним. Широко відомі пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – відносяться до 10 найкращих пляжів Хорватії.

Переїзд у Меджугор’є. Пізнє поселення в готель. Ночівля в готелі.

3 день

МЕДЖУГОР’Є.
Сніданок в готелі. 

Молитва на вервиці на горі об’явлень Подбрдо.

Вільний час для приватної молитви, пргулянки, купівлі сувенірів.

Обід.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи 

18.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

4 день

МЕДЖУГОР’Є.

Сніданок.

Хресна Дорога на горі Кріжевац. 

Обід

Екскурсія до водоспаду Кравіца.

Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій.

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Вільний час для приватної молитви, відпочинку

18:00 

Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:

Ночівля в готелі.

5 день

МАКАРСЬКА

Сніданок.

Ранкове виселення з готелю, короткий переїзд в Макарську. Вільний час, можливість прогулятися вуличками старовинного міста або провести день на морському узбережжі.

Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто “Макарської рів’єри”, вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Збір групи. Переїзд до України.

6 день

Приїзд в Україну.

У вартість входить:

 – проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;

 – супровід керівника групи;

 – 3 ночі в пансіоні зі сніданками та обідами згідно програми. 

У вартість не входить:

 – особисті витрати;

 – страхування.

 

Хочете знати про цю подорож більше?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час