fbpx

Меджугор’є + Море

Боснія і Герцоговина, Хорватія 4 дні + 2 на морі

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії

Відтворити відео

Паломництво

та відпочинок на морі

Відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
Поїздка у місто Прімоштен. Вільний день на морі, відпочинок на пляжі. Прімоштен є одним з найпопулярніших курортів Адріатики, мальовниче місто, оточене сімома маленькими островами. Курорт пропонує гостям з усього світу красиві пейзажі і чисте море. Прекрасна природа курорту і людська праця зробили місто неймовірно мальовничим і затишним. Широко відомі пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – відносяться до 10 найкращих пляжів Хорватії.

1 день

05:00 субота

Виїзд з України.
Переїзд до Угорщини.

20:00 cубота

Прибуття в Будапешт.
Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (€20).
Нічний переїзд до Хорватії.

2 день

Неділя

Прибуття у місто Прімоштен.
Вільний день на морі, відпочинок на пляжі.
Прімоштен є одним з найпопулярніших курортів Адріатики, мальовниче місто, оточене сімома маленькими островами. Курорт пропонує гостям з усього світу красиві пейзажі і чисте море. Прекрасна природа курорту і людська праця зробили місто неймовірно мальовничим і затишним. Широко відомі пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – відносяться до 10 найкращих пляжів Хорватії.

Переїзд у Меджугор’є. Пізнє поселення в готель. Ночівля в готелі.

3 день

Понеділок

МЕДЖУГОР’Є.
Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час.

18.00 понеділок

Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

4 день

Вівторок

МЕДЖУГОР’Є. РІЧНИЦЯ ОБ’ЯВЛЕНЬ БОГОРОДИЦІ

Свята Літургія українською мовою в східному обряді.

Сніданок.

Хресна Дорога на горі Кріжевац. Екскурсія до водоспаду Кравіца.

Обід. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій.

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

18:00 вівторок

Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:

Ночівля в готелі.

5 день

Середа

МАКАРСЬКА

Сніданок.

Ранкове виселення з готелю, короткий переїзд в Макарську. Вільний час, можливість прогулятися вуличками старовинного міста або провести день на морському узбережжі.

Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто “Макарської рів’єри”, вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Збір групи. Переїзд до України.

6 день

Четвер

Приїзд в Україну

У вас є питання?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час