Краків різдвяний + Шопінг

Польща (м. Краків) 2 дні

Краків – найпопулярніше у Польщі туристичне місто, одне з найдавніших. Офіційно воно називається Столичне Королівське Місто Краків. Саме тут протягом семи століть (з 1038 р) коронували всіх королів Польщі. Більше 500 років (до 1610 р) Краків був  столицею польскої держави. Історичний центр Кракова занесений до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Нинішнє місто стало Європейською Культурною столицею 2000-го року. В Кракові неймовірно гарна старовинна архітектура, багато історичних та культурних пам’яток, сучасні креативні музеї та особлива атмосфера королівського міста з величною історією.

 

Відтворити відео

05:00 п’ятниця

Виїзд з Хмельницкого

17:00 п’ятниця

Прибуття в Краків
Прогулянка Краковом. Різдвяний ярмарок.

Так як святкують Різдво у Кракові – не святкують більше ніде у Польщі. У столиці Малопольщі це надзвичайне свято, адже найбільша Ринкова площа Європи спонукає до створення на ній найбільшого Різдвяного ярмарку, а багатосотрічні традиції столиці великої християнської країни роблять Краків одним із кращих майданчиків Європи, для святкування Різдва.

  Чудові декорації, святкові вогники гірлянд, спокусливі запахи, різноманітні ласощі й неповторна передріздвяна атмосфера чекає відвідувачів на Краківському ярмарку. Найстаріший ярмарок Польщі оживає тисячами вогнів на головній ринковій площі Кракова. Більше 80 святково прикрашених кіосків запропонують Вам сувеніри ручної роботи, речі з вовни, всілякі вироби з дерева, скла, кераміки і ще багато всього цікавого за розумні гроші.

 

22:00 п’ятниця

Поселенння в готель. Ночівля

09:00 субота

Сніданок. Виселення з готелю.

10:00 субота

День шопінгу: Factory Outlet, Bonarka Krakow, Biedronka.

Factory Outlet – тут можна здійснювати покупки, не переплачуючи за них, а навпаки, отримати знижки від 30 до 70%.У торговому центрі можна придбати одяг, взуття, аксесуари на свій смак і стиль. Тут більше 100 магазинів кращих брендів.

Bonarka в Кракові – один з найбільших шопінг-центрів в Європі, він був відкритий в листопаді 2009 року. На території, що займає площу 91000 кв.м., розташувалося 270 магазинів і бутіків відомих польських та зарубіжних дизайнерів. Крім того, працює безліч кафе, ресторанів і двадцатизальний кінотеатр. У центрі також знаходиться супермаркет для дому та ремонту Leroy Merlin і єдиний в Кракові супермаркет Auchаn.

21:00 

Виїзд з Кракова. Нічний переїзд у Хмельницький

Хочете знати про цю подорож більше?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час