fbpx

Освенцим

Польща (м. Освенцим) 3 дні

Освенцим – історія, яку не можна забути. Саме тут в часи Другої світової війни нацистами було організовано концентраційний табір, який став місцем наймасовішого вбивства за всю історію людства.
Після приєднання міста до фашистської Німеччини, він отримав назву Аушвіц. У 1947 році Польща в знак пам’яті жертв в Освенцимі створила музей. Території колишній концтаборів занесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
Щороку табір приймає понад мільйон відвідувачів. Відвідування заснованого на місці колишнього концентраційного табору музею призводить до роздумів про сутність людяності і про гідність людського існування.

Відтворити відео

Музей

Реліквії табору зберігаються у музеї, створеному в 1947 році. Колекції, архіви та науковий, охоронно-видавничий центр.

Вивчення

Неможливо зрозуміти післявоєнну Європу і світ без поглибленого протиставлення свого образу людини із залишками Освенцима.

Пам'ятки

Автентичний Меморіальний Центр - це дві частини колишнього табору Аушвіц і Біркенау. Візит до нього дозволить вам краще зрозуміти це унікальне місце.

Історія

KL Auschwitz був найбільшим нацистським концентраційним та винищувальним табором. В ньому було винищено понад 1,1 мільйона чоловіків, жінок і дітей.

20:00 п’ятниця

Виїзд з Хмельницкого.
Збираємося, знайомимось і вирушаємо в подорож.

10:00 субота

Прибуття в Краків.
Прогулянка Краковом. Це древнє місто, що велично лежить над Віслою є справжньою скарбницею національної і культурної спадщини Польщі. Любителям історії та мистецтва пропонуємо відвідати Вавельський замок (вхідний квиток). Замок, будучи одним з найбільших у Польщі, представляє майже всі європейські архітектурні стилі періодів середньовіччя, відродження та бароко, та має багато рінзних виставок та експозицій: королівські палати, приватні королівські апартаменти, палата зброї, королівська скарбниця. Потім ми пройдемо Королівською дорогою до серця міста – Ринкової площі, найбільшої площі у Європі, там зможете відвідати Костел Діви Марії, Суконні ряди з сувенірами, а також загадкове Підземелля Ринку.

14:00 субота

Вільний час.
Пізнавальні екскурсії, прогулянка затишними вуличками Старого міста, фотосесія чи шопінг – обирати Вам.

18:00 субота

Збір групи.

19:00 субота

Поселенння в готель.
Ночівля.

07:00 неділя

Сніданок.
Виселення з готелю.

09:00 неділя

Переїзд Освенцим (вхідний квиток)

20:00 неділя

Виїзд з Освенцима.
Нічний переїзд додому.

09:00 понеділок

Приїзд у Хмельницький

У вас є питання?

Введіть свій телефон — і ми перетелефонуємо в робочий час